11. Точки 0(0; 0), А(6; 2), B(x; у) и C(0; 6) являются последовательны- ми вершинами

параллелограмма. Найдите координаты точки В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Егор.

Ответ:

За властивостями паралелограма, вектор AB дорівнює вектору DC. Тобто:

AB = DC = (0-6; 6-2) = (-6; 4)

Оскільки B є точкою на векторі AB, ми можемо записати його координати як:

B = A + AB = (6; 2) + (-6; 4) = (0; 6)

Таким чином, координати точки В дорівнюють (0; 6).