діагональ і бічна сторона рівнобічної трапеції перпендикулярні та дорівнюють 24 і 10 см . знайти

довжину кола і площу круга , описаного навколо цієї трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Селезенева Света.

Ответ:

26√2π см, 338π см²

Объяснение:

AD=√AC²+CD²=√24²+10²=√676=26  см

p=(AD+AC+CD)/2=(26+10+24)/2=30  см

R=AD×AC×CD / 4√p(p-AD)(p-AC)(p-CD)=26×10×24 /4√30(30-26)(30-24)(30-10) = 26×10×6 /√30×4×6×10 =26×60 / √7200 = 26×60 / 60√2 = 26/√2 =

=26√2/2=13√2 см

L=2πR=2π13√2=26√2π см

S=πR²=π(13√2)²=π169×2=338π см²