Срочно!!!!Рiзниця двох сторін тупокутного рівнобедреного трикутника до- рівнює 8 см, а його

периметр дорівнює 38 см. Знайдіть сторони трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Даулетханова Жанель.

Ответ:

ррирр

лалппллплпшпщпщпщплпшпшмлмлм

Объяснение:

 {55828)31031x {5y \frac{ {x2y2y { \frac{5yy {91 \frac{ \frac{3 \sqrt{ {5yy \frac{y \frac{13y {(5y \sqrt{y515yy.y2 { { {y}^{?} }^{?} }^{?} } }^{?}  \times \frac{?}{?} }{?} }{?} }^{2} } }{?}  \times \frac{?}{?} }{?} }^{2} }{?} }^{2} }^{?} }{?} }^{?} }^{?}

s=a*b