6. Тіло падає з висоти 8,45 м. Визначте, чому дорівнює швидкість тiла в момент падіння на поверхню

Землi. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Дарья.

Швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землi можна визначити за формулою: `v = sqrt(2gh)`, де `g` - прискорення вільного падіння, `h` - висота падіння. Приймаючи `g = 9.81 м/с^2`, `h = 8.45 м`, отримуємо, що швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землi дорівнює `v = sqrt(2 * 9.81 м/с^2 * 8.45 м) ≈ 10.3 м/с`.