1) Висота AD трикутника ABC ділить сторону ВС на відрізки CD=8 см i DB=6 см. Знайдіть площу

трикутника і висоту, проведену до сторони AB, якщо AB=10 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Естафьева Соня.

Висота завжди утворює кут 90 °. Тому можна знайти за теоремою Піфагора трикутник ADB утворений від висоти AD

a²+b²=c²

100-36=64=8²

Формула площі трикутника це 1/2ah, тобто основа на висоту. А основа у нас 8+6=14

1/2×14×8=56

Відповідь: 56