Знайти площу трапеції, основи якої дорівнюють 8 см і 11 см, а висота -4 CM. Кто даст не

правельный ответ кину жалобу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Миша.

завдання: Знайти площу трапеції, основи якої дорівнюють 8 см і 11 см, а висота -4 см.

розв'язання:

формула: S=(a+b)/2 * h.

де а і b - основи трапеції, h - висота. підставляємо:

S=(8+11)/2 * 4 = 19/2 * 4 = 19 * 2 = 38 (см²).

відповідь: 38 см².