1. Знайдіть площу квадрата, якщо радіус описаного навколо нього кола дорівнює 7см.


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Регина.

Ответ:

196 см кв

Объяснение:

Радіус описаного навколо квадрата кола дорівнює половині довжини його діагоналі, тобто

r = d/2, де d - діагональ квадрата.

Тому діагональ квадрата дорівнює 2r * √2, а сторона квадрата дорівнює d/√2, тобто

a = d/√2 = (2r√2)/√2 = 2r

Отже, сторона квадрата дорівнює 2r = 2 * 7см = 14см.

Площа квадрата дорівнює a^2 = 14^2см^2 = 196см^2.

Відповідь: площа квадрата дорівнює 196 сантиметрів квадратних.