Знайдіть кут А трикутника АВС, якщо AC = √2 см, BC = √3 см, кут B = 45°.


Ответы на вопрос

Отвечает Бурдин Лёша.

Ответ:

45°

Объяснение:

За теоремою синусів

sin A=BC*sinB/AC=√3 * √2/2 : √2 = √6/2√2=√8/4 = 2√2/4 = √2/2.

∠А=45°