СРОООООООЧНОО ТРЕБА ЗДАТИ.Два кола дотикається зовні. Відстань між їх центрами дорівнює 27 см.

Знайдіть радіус цих кіл, якщо один із них більше від іншого на 3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Ответ:

R1=(27-3):2=12 см

R2=12+3=15 см

Объяснение: