Із точки D, що лежить поза прямою h, проведено до цієї прямої похилі DK і DB, які утворюють з нею

кути 45° і 600 відповідно. Знайдіть довжину проекції похилої DK на пряму h, якщо DB = 10√3 см CM. ДАЮ 60 БАЛЛОВ!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зубарев Дима.

Ответ:

Якщо я не помиляюсь то буде так

Объяснение:

Для розв'язання цього завдання використаємо трикутник DKB і трикутник DCK.

За умовою задачі, кут KDB = 45° і кут BDC = 60°. Звідси випливає, що кут DKB = 180° - 45° - 60° = 75°.

Тепер ми можемо розглянути трикутник DKB. Звертаємо увагу, що цей трикутник є прямокутним трикутником, оскільки кут DKB = 90°.

Позначимо довжину проекції DK на пряму h як x. Тоді, згідно з властивостями прямокутного трикутника, можемо записати наступне співвідношення:

tan(DKB) = x / DB,

де DB = 10√3 см.

Так як тангенс кута 75° дорівнює √3, можемо продовжити розрахунки:

√3 = x / (10√3),

перемножимо обидві сторони на 10√3:

3 * 10√3 = x,

x = 30 см.

Таким чином, довжина проекції похилої DK на пряму h дорівнює 30 см.