КОМУ НЕ ТЯЖЕЛО ДАЮ 100бПОМОГИТЕ КТО УСЛИШИТ СРОЧНО.З точки М що лежить поза прямою а, проведено до

цієї прямої похилі МА і МВ , які утворюють з нею кути 30 і 45 відповідно.Знайти довжину похилої МВ якщо довжина проекціі похилої МА на пряму а дорівнюе 4корінь з 3

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

\frac{8\sqrt{2} }{2}

Объяснение:

MD⊥AB, отже ΔMDA і ΔMDB-прямокутні

З ΔMDA:    MD=AD*tg30°=4\sqrt{3}*\frac{\sqrt{3} }{3} =4

З ΔMDB:    ∠MBD=45°, МD=4, отже MB=\frac{MD}{sin45^0} =\frac{4}{\frac{\sqrt{2} }{2} } =\frac{4*2}{\sqrt{2} } =\frac{8\sqrt{2} }{2}