з точки А, що лежить поза прямою m, проведено до цієї прямої похилі АС і AD, які утворюють з нею

кути 45° і 60° відповідно. знайдіть довжину проекції похилої AD на пряму m , якщо AC=4√2​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

Ответ:

8√3 / 3

Объяснение:

AD/sinC = AC/sinD

⇒ AD = AC*sinC/ sinD

AD = (4√2 * sin45°) / sin60° = (4√2 *(√2 / 2)) / (√3 / 2) = 4*(√2)²*2 / √3*2=

=4*2 / √3 = 8/√3 = 8√3 / 3

Решено с помощью теоремы синусов.

Теорема синусов:

Стороны треугольника пропорциональны синусам противолежащих углов.