При паралельному перенесенні на вектор а (-2,1) образом точки а є точка а(4,-3) знайдіть координати

точки а срочно!!!!!!!!!!!!!!!! с объяснением

Ответы на вопрос

Отвечает Третьякович Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти координати точки А, що є образом точки А при паралельному перенесенні на вектор а (-2, 1), слід додати компоненти вектора а до початкових координат точки А.

Координата x точки А: x = 4 + (-2) = 2

Координата y точки А: y = -3 + 1 = -2

Отже, координати точки А після паралельного перенесення на вектор а (-2, 1) будуть (2, -2).