Знайти площу трикутника в якого а=12см б=15см


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Маринка.

Відповідь:Для знаходження площі трикутника за довжинами його сторін можна використовувати формулу площі трикутника Герона:

Площа = √(s(s-a)(s-b)(s-c))

де a, b, c - довжини сторін трикутника, а s - півпериметр трикутника, який обчислюється за формулою:

s = (a + b + c) / 2

В даному випадку a = 12 см і b = 15 см. Застосуємо формулу:

s = (12 + 15 + c) / 2 = (27 + c) / 2

Також, оскільки не надано довжину третьої сторони (c), ми не можемо обчислити площу трикутника без цієї інформації. Нам потрібна третя сторона (c) для використання формули площі трикутника Герона.

Будь ласка, надайте довжину третьої сторони трикутника (c), і я зможу обчислити площу трикутника для вас.

Пояснення:Chat GPT