У яку точку при повороті навколо т.О(0;0) на кут 90 градусів за годинниковою стрілкою перейде

т.А(5;0)? будет лучший ответ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Мария.

Ответ:

Объяснение:

При повороті навколо точки О(0, 0) на кут 90 градусів за годинниковою стрілкою, координати точки (x, y) перейдуть в нові координати (-y, x).

Таким чином, для точки А(5, 0) при повороті на 90 градусів за годинниковою стрілкою отримаємо нові координати точки:

x' = 0 - 0 = 0

y' = -0 + 5 = 5

Отже, точка А(5, 0) при повороті навколо точки О(0, 0) на кут 90 градусів за годинниковою стрілкою перейде в точку (0, 5).