За гіпотенузою AB прямокутного трикутника ABC і гострим кутом Знайдіть інші його сторони та другий

гострий кут, якщо АВ=6 дм, кут А=45°​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Рита.

Відповідь:

кут B= 90°-45°=45°

sinB= AC/AB

√2/2=AC/6

2AC =6√2

AC і AB =3√2, тому що трикутник рівнобедрений