Діагоналі ромба дорівнюють 12см.16см.знайдіть сторону ромбапоможіть ​


Ответы на вопрос

Отвечает Магазова Адель.
Сторона і половини діагоналі ромба утворюють прямокутний трикутник. Щоб знайти катети трикутника треба поділити діагоналі на 2:
1)12/2=6;
2)16/2=8
За теоремою піфагора сторона ромба(як гіпотенуза):
гіпотенуза^2=6^2+8^2=36+64=100
гіпотенуза=10
Тобто сторона ромба=10см
Відповідь:10см