Даю 100 балов!!!! Серединий перпендикуляр сторони АВ трикутника АВС перетинає сторону АС у точці

К. ВС = 8 см. Периметр трикутника ВКС дорівнює 18 см. Знайдіть сторону АС

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Сергей.

Cторона АС=СК+АК.

Р( ВКС)=ВС+СК+ВК. По свойству серединного перпендикуляра ВК=АК

18=8+ СК+АК,

18=8+ АС ⇒ АС=10 см