.. Сторони паралелограма дорівнюють 3 см, 5см, а кут між ними дорівнює 60°. Знайти довжини

діагоналей паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Тая.

Ответ:

7см; √19см

Объяснение:

а=3см

b=5см

∠(аb)=60°

Теорема косинусів:

d1=√(a²+b²-2*a*b*cos∠(ab))=

=√(3²+5²-2*3*5*½)=

=√(9+25-15)=√19 см

Сума кутів прилеглих до однієї сторони паралелограма дорівнює 180°

180°-60°=120°

∠(аb)=120°

теорема косинусів:

d2=√(a²+b²-2*a*b*cos∠(ab))=

=√(9+25+15)=√49=7см