ТЕРМІНОВО Промінь ОА ділить кут COD на два кути. Знайдіть градусну міру кута AOD якщо COD =115° i

COA= 3/5 COD

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Юрий.

Відповідь: 46*

Пояснення:                                                          

Дано: кут COD = 115*

          кут COA = 3/5 COD                                    (малюнок кут і пряма, що                                

Знайти: кут AOD                                                                  їх ділить)

                                                  Розв'язання

115 * 3 (поділити) 5 = 69* -- кут COA

115 - 69 = 46

Відповідь: кут AOD = 46*