Знайдіть сторону bc трикутника якщо AC=11см ab=20см cos a=⅘​


Ответы на вопрос

Отвечает Гушкашвили Валерия.

Ответ:

13 см

Объяснение:

За теоремою косинусів

ВС²=АВ²+АС²-2*АВ*АС*cos a=400+121-440*0,8=521-352=169

ВС=√169=13 см.