В треугольнике ABC угол A=60градусов, угол B=45 градусов сторона BC=3 корень из 2. Найти AC.


Ответы на вопрос

Отвечает Скворцов Дима.

Ответ: Використати теорему синусів.

АС/sin В = BC/sin A

AC/sin60 = 3корня з 2/sin45

АС/(корінь з 3)/2 = (3корня з 2)/(корінь з 2)/2

АС*(корінь з 2)/2 = (3 коріння з 2)*(корінь з 3)/2

АС = (3корня з 2)*(корінь з 3)/2 : (корінь з 2)/2

АС = 3 корінь з 3

Відповідь: 3 коріння з 3

Объяснение: