1. Знайти скаларний добуток векторів а і в , якщо а=(0;1;2) і в=(3;0;-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоконь Гена.

\vec a \cdot \vec b=0 \cdot 3+ 1 \cdot 0 +2 \cdot (-1)=-2.

Скалярний добуток дорівнює сумі добутків відповідних координат.