Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 17см а основа -16.знайдіть площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

120 см²

Объяснение:

Проводимо висоту h, яка ділить основу на рівні частини. Отже, половина основи 8 см це катет, бічна сторона 17 см це гіпотенуза прямокутного трикутника. Тоді висота h=√(17²-8²)=√225=15 cм.

S=1/2 * 16 * 15 = 120 см²