Обчисліть 2 sin 30° - 3 cos 180°


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Егор.

Відповідь: 4

Пояснення:  табличні значення

sin 30°= 1/2=0,5
cos180°= - 1
тепер підставляєм
2 sin 30° - 3 cos 180°=2*0,5-3*(-1)=1+3=4