Знайдіть площу паралелограма ,сторона якого дорівнює 8,5см, а висота ,проведена до неї,- 6см


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Полина.

Ответ:

51 [cm²].

Объяснение:

1) S=a*h, where a=8.5; h=6;

2) S=8.5*6=51 [cm²].