Значення виразу sin'78° — sin30° + cos?78°


Ответы на вопрос

Отвечает Щенникова Юлия.
Значення sin78 та cos78 градусів треба дивитись по таблиці. А sin30 градусів=1/2, потрібно вивчити. Отже, 0,98-0,5+0,21=0,69 (приблизно). 0,5=5/10=1/2. Значення косинуса та синуса 78 ми округлили.