Кути п'ятикутника пропорційні до чисел 3,5,5,6 і 8.Знайдіть найбільший кут п' ятикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Джабраилова Аида.
Ответ:160°
Объяснение: нехай кут A =3x,кут B=5x, кут C=5x, кут D=6x,кут E=8x
Складаємо рівняння : 3x+5x+5x+6x+8x=180*(5-2)
27x=180°*3
27/3=180°
9=180°
180/9 =20 =x
Оскільки найбільший кут D, то 8*20 =160°
Якщо нам потрібні інші кути, то замість x підставляємо 20