знайдіть кількість сторін правильного многокутника, у якого зовнішній кут на 60 градусів менший за

внутрішній.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябоконь Мария.

Ответ:

3

Объяснение:

360/n-(180*(n-2)/n)=60

6*(n-2)-3n=n²-2n

n²-2n+3n-6*(n-2)=0

n²+n-6*n+12=0

n²-5*n+6=0

по теореме, обратной теореме Виета, n=3;   n=2∈∅, т.к. многоугольника с числом сторон 2 не бывает