Знайти сторону квадрата площа якого дорівнює половині площі прямокутника з сторонами 8 і 9см


Ответы на вопрос

Отвечает Алиханова Алима.

Ответ:

6 \ cm

Объяснение:

S=8 \cdot 9=72 \ (cm^{2}) \Rightarrow \dfrac{1}{2}S=\dfrac{1}{2} \cdot 72=36 \ (cm^{2});

a^{2}=36; \quad a=\sqrt{36}=6 \ (cm);