Знайдіть градусні міри кутів рівнобедреного трикутника якщо кут при вершині на 90° більший за кут

при основі

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

вроде так

Объяснение:

Нехай кут при вершині= x+90;

А кут при основі=x, тоді

1) x+90+x+x=180

3x=180-90

3x=90

x=30 - градусна міра кутів при основі

2) 30+90=120 - градусна міра кута при вершині