Знайдіть знаменник геометричної прогресії якщо: x10=-27, x11= 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Жаріков Олег.

Х10 = -27 , Х11 = 9

q = X11 - X10 = 9 - ( -27 ) = 36
q = 36