У прямокутному трикутнику АВС кут С=90 градусів ВС=9 см tg кута А=0,75.Знайдіть другий катет і

гіпотенузу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Тангенсом гострого кута називають відношення протилежного катета до гіпотенузи, отже:

tg∠А=СВ/АС

0,75=9/АС

АС=12 (см)

За теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу:

АВ=√АС²+СВ²

АВ=√12²+9²=√144+81=√225=15 (см)

Объяснение: