Знайти невідомі кути трикутника АВС АС=СВ, якщо один з них: 1)118° 2)36° Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Объяснение:

1) ∠С=118°;  ∠А=∠В=(180-118):2=31°

2) ∠С=36°;  ∠А=∠В=(180-36):2=72°;  або  

∠А=∠В=36°;  ∠С=(180-36-36)=108°