Визначте оптичну силу лінзи, фокусна відстань 25 см


Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Мария.

Ответ:

Объяснение:

F = 25 см = 0,25 м

D - ?

===========

D = 1 / F = 1 / 0,25 = 4 дптр