Кути паралелограма ABCD якщо відомо що кут A більше кута B в 3 рази


Ответы на вопрос

Отвечает Черник Анна.

Ответ:

45°    45°    135°    135°

Объяснение:

Нехай ∠В=∠D=x°, тоді ∠А=∠С=3х°

х+3х=180°;  4х=180;  х=45.

∠В=∠D=45°;  ∠А=∠С=3*45=135°