Один із сумішних кутів на 62 градуси більший за інший .знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Степанюк Илья.

Сума суміжних кутів дорівнює 180°.

Нехай ∠1 буде х, тоді ∠2 буде х + 62.

Складаємо рівняння:

х + (х + 62) = 180

2х + 62 = 180

2х = 180 - 62

2х = 118

х = 118/2

х = 59

---------------

59 + (59 + 62) = 180

59 + 121 = 180

180 = 180

∠1 = 59°

∠2 = 59 + 62 = 121°

Відповідь: ∠1 = 59°, ∠2 = 121°.

Отвечает Гаджиев Просто.

<1=Х; <2=Х+62; <1+<2=180°; х+х+62=180; 2х+62=180; 2х=180-62; 2х=118; х=118÷2=59 <1=х=59° и <2=х+62=59+62=121°.