У трикутнику ABC, AB=3см,BC=5см,кут B=30°.Знайдіть сторону AC.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алтаев Диас.

Ответ:

АС = корінь з 19

Використаємо теорему косинусів , щоб знайти АС:

АС ² = 3² + 5² - 2 х 3 х 5 х cos 30° = 9 + 25 - 30 х 0.5 = 34 - 15 = 19

АС = корінь з 19