Знайдіть сторони паралелограма периметр дорівнює 40см,а одна із сторін на 4см більша


Ответы на вопрос

Отвечает Маями Майами.

Ответ:

12,8,12,8

Объяснение:

є наприклад паралелограм АBCD

беремо одно сторону наприклад АB

BC-?, беремо як x, тоді AB-x+4.Маємо рівняння:

x+x+x+4+x+4=40 (сума сторін 40)

4x+8=40

4x=40

4x=40-8

4x=32

x=32:4

x=8-BC,AD

8+4=12-AB,DC. (протилежні сторони паралелограма рівні)