ДАЮ 100 Б знайти координати середини відрізка МК, якщо точка М (-6,3), точка К (5,-11)


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Для знаходження координат середини відрізка МК можна скористатися формулою середньої точки. Середній x-координати це (x₁ + x₂) / 2, а середній y-координати це (y₁ + y₂) / 2.

У вашому випадку:

x₁ = -6, y₁ = 3 (координати точки М)

x₂ = 5, y₂ = -11 (координати точки К)

Середня x-координата = (-6 + 5) / 2 = -1/2 = -0.5

Середня y-координата = (3 + (-11)) / 2 = -8 / 2 = -4

Таким чином, координати середини відрізка МК це (-0.5, -4).

Объяснение:

напевно так