Прошу допомоги срочно скинути сьогодні Знайти площу паралелограма, сторона якого 11см, а висота,

праведна до неї 9см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Belousov Aleksandr.

Ответ:

99 см²

Объяснение:

Sпаралелограма = а*h = 11 * 9 = 99 см²