A(6;-2)және b(-3;5)векторлары берілген.0,5—2b және [0,5—2b] табыңыз​


Ответы на вопрос

Отвечает Дурова Александра.

Ответ:

0,5—2b векторін табу үшін, біз 0,5-ты берілген вектордан 2b векторын ала аламыз. 2b векторы берілген b векторын екі реттейміз:

2b = 2 * (-3;5) = (-6;10)

0,5—2b векторін табу үшін 0,5 векторын -6;10 векторынан аламыз:

0,5—2b = 0,5 - (-6;10) = (0,5 + 6; 10) = (6,5; 10)

Сонымен, 0,5—2b векторі (6,5; 10) болады.