Пожалуйста помогите. Точка M середина відрізка AB.Знайдіть координати точки B,якщо M( 1;-2),A

(4;-1).​

Ответы на вопрос

Отвечает Варнина Дарья.

Відповідь:       В(- 2 ;- 3 ) .    

Пояснення:

    M( 1 ;-2 ),A ( 4 ;- 1 ) ;  точка  В( х₂ ; у₂ ) . за формулами коорд. серед.

    відрізка маємо :  1 = ( 4 + х₂ )/2 ;   - 2 = (- 1 + у₂ )/2 ;  

                                  2 = 4 + х₂ ;          - 4 = - 1 + у₂ ;

                                  х₂ = 2 - 4 ;             у₂ = - 4 + 1 ;

                                  х₂ = - 2 ;                у₂ = - 3 .      Отже , т. В(- 2 ;- 3 ) .