Ручки продаються в упаковках по 9 штук а олівці по 21 штуки). Вчителю потрібно сформувати набори

одна. ручка один олівець. Яку найменшу кількість упаковок ручок і упаковок олівців потрібно купити?

Ответы на вопрос

Отвечает Анциферов Павел.

Ответ:

21×3=63 карандаши

63÷9=7

1р+1к надо купить 3 упаковки карандашей и 7 упаковок ручек.

получим по 63 штуки

9×7=63 ручки

21×3=63 карандаша