6. Сусідні сторони паралелограма відносяться як 2:3, а периметр дорівнює 50 дм. Знайдіть сторони

паралелограма. (2 б)

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдкина Полина.

Ответ:

10 см   15 см    10 см   15 см

Объяснение:

Нехай сусідні сторони паралелограма 2х і 3х см. Тоді за умовою

2(2х+3х)=50

10х=50

х=5

Одна сторона 2*5=10 см, друга 5*3=15 см.

Протилежні сторони паралелограма рівні.