Один із суміжних кутів на 50° більший іншого. знайдіть ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.

Ответ:

115°, 65°

Объяснение:

Сума суміжних кутів =180°, тому складємо рівняння, де:

х - перший кут

(х+50) - другий кут

х+(х+50)=180

х+х=180-50

2х=130

х=130:2

х=65° - перший кут

х+50=65+50=115° - другий кут