Сила струму в провіднику 2 А, довжина активної частини 70 см, який розміщений під кутом 60°.

Визначте вектор магнітної індукції провідника, якщо сила Ампера дорівнює 15 мН. (Відповідь запишіть в мТл)

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Виолетта.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I=2A

L=70см=0,7м

а=60°

F=15мН=0,015Н

В-?

F=BILsina=>

B=F/(ILsina)=0,015/(2*0,7*0,866)=0,012Тл=12мТл