На відрізку АВ завдовжки 15 см позначенні точки М і N так,що АМ=3см,МN=7см.Знайди довжину відрізка

NВ срочно поможіть здати до 8:50​

Ответы на вопрос

Отвечает Венц Владислав.

Відповідь:

5 см

Пояснення:

АВ = АМ + МN + NB

NB = AB - AM - MN

NB = 15 - 3 - 7 = 5 (см)

Р.S. Перепрошую за якість малюнка.