. 9. Точка М належить відрізку КЕ, довжина якого дорівнює 9 см. Визначте довжини відрізків МК і KE,

якщо: 1) довжина відрізка МК на 0,6 см менша від- різка ME; 2) довжина відрізка МК у 3 рази більша за довжину відріз- ка МЕ:​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабурова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

За умовою, відрізок KE дорівнює 9 см. Тобто:

MK + KE = ME,

x + 9 = x + 0,6.

Звідси:

9 = 0,6,

x = 9 - 0,6,

x = 8,4 см.

Таким чином, довжина відрізка МК дорівнює 8,4 см, а довжина відрізка KE дорівнює 9 см.

Нехай довжина відрізка МК дорівнює x см, а довжина відрізка ME дорівнює 3x см.

За умовою, відрізок KE дорівнює 9 см. Тобто:

MK + KE = ME,

x + 9 = 3x.

Звідси:

9 = 3x - x,

9 = 2x.

Тоді:

x = 9 / 2,

x = 4,5 см.

Таким чином, довжина відрізка МК дорівнює 4,5 см, а довжина відрізка KE дорівнює 9 см.