Срочно Дано прямокутний трикутник ABC. Відомо, що гіпотенуза дорівнює 1,9 дм і ∠ABC=30°. Знайди

катет CA.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербань Артем.

Відповідь:     АС = 0,95 дм .

Пояснення:

   У прямок. ΔАВС   ∠ABC=30°, тому  катет  АС = 1/2 АВ = 1/2 * 1,9 =

   = 0,95 ( дм ) ;   АС = 0,95 дм .